DSSS kandiduje s podporou Národních socialistů

14. srpna 2017 V uplynulých dnech Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) podala kandidátní listiny pro parlamentní volby, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. DSSS tak bude kandidovat ve všech krajích s plným počtem kandidátů. Celkem tedy postaví na 343 kandidátů.

DSSS kandiduje jako samostaný subjekt a ke vstupu do parlamentu tak potřebuje překonat hranici 5% hlasů. Na spolupráci a podpoře se však dohodla se stranou Národní socialisté a ve volební kampani tak bude vystupovat s názvem DSSS s podporou Národních socialistů.

S Národními socialisty si také DSSS rozdělila lídry v jednotlivých krajích. Republikovým volebním lídrem je předseda DSSS Tomáš Vandas, který také vede kandidátku v Ústeckém kraji. DSSS dále postavila lídry ve Středočeském, Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, Pardubickém, Jihomoravském a Moravskoslezském kraji. Ve zbývajících šesti krajích, totiž v Libereckém, Královehradeckém, Olomouckém a Zlínském kraji, v Praze a na Vysočině, postavili svoje lídry Národní socialisté.

Kompletní informace o kandidátech, volebním programu a volební kampani budou průběžně doplňovány na volebním portálu volby.dsss.cz.

-red-

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu